top of page
PROJE

     Her türlü yapının mimari ve statik projeleri son teknoloji ve bilgisayar programları kullanılarak hazırlanmakta ve Yapı Kullanma İzin Belgesi alımına kadar takip edilmektedir.
     Artımsal İtme (Pushover) analizi sonucunda elemanların Performans Analizleri Deprem Yönetmeliği koşullarına göre gerçekleştirilir, uygunluk durumunda Performans Analizi raporları hazırlanır.

didim inşaat mühendislik mimarlık
İNŞAAT

    Dekorasyondan, Sanayi yapılarına kadar inşaat işleri yasal şartlara uygun yapılmaktadır. Yapımı tamamlanan birçok anahtar teslim villa-konut inşaatının yanı sıra, referanslarda da göreceğiniz gibi her aşaması firma bünyemizdeki mimar ve mühendislerce tamamlanan yine birçok projemiz mevcuttur. yapımına 2019 yılında başlanan yeni projemiz ;

    Zen Park Didim, Akbük'te tamamı deniz ve orman manzaralı, 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks, toplam 36 akıllı daireden oluşmaktadır. Huzurlu ve mutlu bir yaşam için.. Uzakdoğu felsefesi ile akıllı ev teknolojisi bir arada.. Detaylı Bilgi İçin.. www.zenparkdidim.com

didim inşaat mühendislik mimarlık
DENEY

    Taze beton deneyleri, karot, test çekici, donatı tespiti, çelik çubuk deneyleri gibi laboratuvar hizmetleri; Güçlendirme projesi ve uygulama hizmetleri..   

didim inşaat mühendislik mimarlık
bottom of page